اخبار,news

نمایشگاه بین‌المللی دارویی فارمکس

با سلام و عرض احترام

 

از علاقمندن دعوت میشود از جشنواره دارویی فارمکس خاورمیانه ۲۰۲۱ که از تاریخ ۲۷ الی ۲۹ مهر ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران سالن های ۵ و ۴۴ برگزار می شود دیدن فرمایید.

 

افتتاحیه: ۲۷ مهر ساعت ۱۰ صبح ، سالن کنفرانس شماره ۱

قابل توجه سهامداران محترم

بسمه تعالی

ضمن آرزوی سلامتی برای همه هموطنان، به اطلاع میرساند : مطالعات ورود شرکت به بورس آغاز و طرح احداث خط توسعه واحد محصول نهایی به شکل پماد شروع شده است. در این بین عده ای سود جو اقدام به خرید و فروش سهام شرکت با نرخ های دلخواه نموده اند. لذا خواهشمند است قبل از هرگونه معامله سهم ، آخرین وضعیت را از طریق شماره تلفن ۰۹۰۴۴۴۵۱۳۴۷ و یا دفتر امور سهام شرکت استعلام فرمایید . بدیهی است هرگونه فعالیت شرکت تنها از طریق سایت رسمی www.tahapharmacy.com به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسید و هیچگونه کانالی در فضاهای مجازی مربوط به شرکت داروسازی طاها نمی باشد. روابط عمومی داروسازی طاها

گزارش تصویری برگزاری مجمع عمومی

برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صنایع مشارکتی طاها

مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶

 

 

 

آگهی دعوت به مجمع عمومی

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام  

بدینوسیله از کلیه سهامداران شرکت سرمایه گذاری صنایع مشارکتی طاها ( سهامی خاص ) دعوت به عمل می آید در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده که مورخ ۱۶/۰۵/۱۴۰۰ ساعت ۱۰٫۰۰ صبح روز شنبه در محل شعبه ی قانونی شرکت واقع در تهران خیابان قائم مقام فراهانی – خیابان مشاهیر – پلاک ۹  حضور بهم رسانند.به استحضار می رساند حسب ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا مجمع با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی و حداکثر ۱۵ نفر سهامدار حقیقی یا حقوقی با احراز هویت سهامداری برگزار خواهد شد. لذا درخواست می گردد از حضور در محل مجمع خودداری نموده و هیات مدیره را در برگزاری مجمع به شیوه ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا یاری فرمایید. ضمن مشاهده همزمان جلسه مجمع از طریق لینک زیر بصورت غیرحضوری، می توانید سوالات و نظرات خود را ۴۸ ساعت قبل از برگزاری مجمع به پرتال سهامداران ارسال تا نسبت به پاسخگویی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد.

لینک مشاهده آنلاین

سهام جایزه

سهامداران محترم

اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن بهار مبارک

بر اساس تجدید ارزیابی صورت گرفته ، سرمایه ثبتی شرکت با ۸۲۹ درصد افزایش به مبلغ ۲۸۳۲ میلیارد ریال ثبت شد. بنابراین هر ۱۰۰۰ سهم موجود به ۹۲۹۰ سهم افزایش می یابد و تا اردیبهشت سند سهام جدید آماده و تحویل خواهد شد. ضمن آرزوی سلامتی ، از مشارکت و همراهی شما سپاسگزاریم.

روابط عمومی داروسازی طاها

ضمن تبریک ایام مبارک ماه رجب ، به اطلاع سهامداران محترم می رساند: ثبت افزایش سرمایه شرکت به پایان رسید. در حال حاضر ارزیابی به روز شرکت توسط کانون کارشناسان رسمی استان نیز انجام و مراحل قانونی افزایش مجدد که به شکل سهام جایزه خواهد بود، در حال پیگیری می باشد. امیدواریم هر چه سریعتر این مرحله را نیز مهیا و نسبت به آماده سازی شرکت در ورود به بورس اقدام نماییم. بدیهی است سند سهام پس از تخصیص سهام جایزه تدوین و در اختیار سهامداران قرار خواهد گرفت.
روزگارتان خوش و سلامتی تان برقرار.
روابط عمومی شرکت دارو سازی طاها

برگزاری مجمع عمومی و فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صنایع مشارکتی طاها در تاریخ ٢۴ مرداد ماه ۹۹

دریافت تندیس از همایش تقدیر از داروسازان برتر کشور در ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

آگهی جذب نیرو

آگهی جذب نیرو

ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان، به اطلاع می رساند شرکت داروسازی طاها- سبزوار با افتخار به راه اندازی واحد جدید تولید محصول نهایی دارو ، جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته های زیر نیرو جذب می کند . از آقایان متقاضی ‌واجد شرایط دعوت می شود تا تاریخ ۲۷ شهریور ماه ۹۸ به آدرس زیر مراجعه نمایند
مدارک مورد نیاز:
⁃ کارت پایان خدمت سربازی
⁃ تصویر آخرین مدرک تحصیلی
⁃ تصویر تمام صفحات شناسنامه
⁃ گواهی مهارت های کسب شده
⁃ گواهی کار( در صورتی که پیش از این در واحدی مشغول به کار بوده اند)
مهندسی شیمی ۲ نفر
کارشناسی ارشد شیمی تجزیه ۱نفر
انبارداری ۱ نفر
مدیریت مالی- صنعتی ۱ نفر
داروسازی ۱ نفر
اپراتور ماهر مکانیک ۱ نفر
میکروبیو‌لوژیست ۱ نفر
آدرس: سبزوار. خیابان نیستان. مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری. طبقه اول
ساعت مراجعه : ۱۷ الی ۲۰
تلفن هماهنگی: ۷-۴۴۳۳۳۳۳۶(۰۵۱)

شرکت داروسازی طاها